Yasal Uyarı

  KULLANIM ŞARTLARI

  Bu web sitesi Riverm şirketine aittir ve Riverm şirketi tarafından finanse edilmekte ve yönetilmektedir. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bu yasal uyarıları dikkatlice okuyun. Bu kullanım şartları www.riverm.com.tr adresini ziyaret eden kullanıcılara yönelik kuralları içermektedir. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlere bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlere bağlı olmak istemezseniz siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

  1. Telif Haklarımız ve Ticari Markamız

  www.riverm.com.tr sitesinin tüm hakları Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Riverm şirketi, bu internet sitesi, mobil uygulama ve blog sayfasının genel görünüm ve dizaynı ile tüm bilgi, yazı, resim, fotoğraf, diğer görsel öğeler, ses öğeleri, Riverm markası ve diğer markalar, www.riverm.com.tr alan adı, software-code, html kodu ve diğer kodlar, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları da dâhil olmak üzere tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikrî ve sınaî mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesi, mobil uygulama veya blog sayfasında bulunan hiçbir materyal, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden ’’rahatlıkla görülebilecek büyüklükte ’© Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.’ ifadesi eklenmeden’’ kullanılamaz, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin, mobil uygulamanın ve blog sayfasının bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

  Riverm.com.tr’de yer alan tüm materyaller, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için kullandığımız adlar da bize aittir ve bu adlar ABD ve diğer yabancı ticari marka ile telif hakkı yasalarınca korunmaktadır. Web sitemizde bir adın sonundaki ® işareti, ticari markanın tüm dünyada tescilli olduğunu belirtir. Tüm ticari markaların mülkiyeti ilgili sahiplerine aittir.

  Bu web sitesindeki materyalleri veya ticari markaları bu kullanım şartlarında açıkça izin verilmeyen bir şekilde kullanırsanız, bizimle yaptığınız anlaşmayı ihlal etmekle birlikte, telif hakkı, ticari marka yasalarını ve diğer yasaları da ihlal ediyor olabilirsiniz. Aksine hareketler hukukî ve cezaî sorumluluğu gerektirir. Materyallerin mülkiyet hakkı Riverm’e veya bu web sitesinde bulunan materyallerin yazarlarına aittir. Riverm şirketinin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

  Hiçbir koşulda, bu web sitesini veya içeriğinin herhangi bir kısmını “çerçeve olarak alamaz” veya bu web sitesinin bölümlerini bir sunucuya kopyalayamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Riverm logosu veya ticari markasını herhangi bir şekilde görüntülememeyi veya kullanmamayı kabul ediyorsunuz.

  2. Kullanım Koşullarındaki Değişiklikler

  Bu kullanım şartları son olarak 10 Eylül 2014 tarihinde güncellenmiştir ve Riverm şirketi, istediği takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin bu kullanım şartlarını değiştirme, yenileme ve şartlara ilavede bulunma hakkını saklı tutmaktadır. Değişiklikler, değiştirilmiş kullanma şartlarının siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanmaktadır. Web sitesini her ziyaret ettiğinizde lütfen kullanım şartlarını inceleyin. Bu web sitesini kullanarak kullanım şartlarının en son sürümünü kesin olarak kabul etmiş olmaktasınız.

  3. Hak ve Sorumluluklar

  riverm.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

  Riverm şirketi bu web sitesinin formatını ve içeriğini sürekli olarak kontrol etmekte, değişiklik yapmakta ve güncellenmektedir. Ancak riverm.com.tr ve sahibi Riverm şirketi site içerisindeki bilgi ve tipografi hatalarından sorumlu tutulamaz ve bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir bilgi hatasından dolayı riverm.com.tr ve sahibi Riverm şirketine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

  riverm.com.tr bu siteyi zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar. Site genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki iletim, sunucu, yazılım vb. her türlü kaynağın nedenli olarak hizmetinin anlık kesintisi, belirli bir süre durması, uzun süreli verilememesi gibi durumlardan veya tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan riverm.com.tr sorumlu tutulamaz. riverm.com.tr bu durumun ortadan kaldırılması ve aksaklıkların giderilmesi için gerekli çabayı göstermekle birlikte yetersiz kalabilir ve üçüncü taraf kaynaklı sayılan bu tip ve benzeri sorunlardan dolayı sorumlu değildir. Siteye erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı site kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır.

  Bu web sitesini ziyaret eden kişilerden geri bildirim, yorum ve görüş almaktan memnun olmaktayız. Her türlü görüş, bilgi, kavram, teknik bilgi veya materyali bu web sitesi aracılığıyla bize iletmeniz durumunda, Riverm’e bu bilgileri herhangi bir ortamda kısıtlamasız, telifsiz ve iptal edilemez şekilde kullanım, çoğaltım, görüntüleme, gerçekleştirme, değiştirme, iletme ve dağıtma lisansı vermiş olduğunuzu ve Riverm’in bunları herhangi bir amaç doğrultusunda kullanmakta özgür olduğunu kabul ediyorsunuz.

  4. İçerik ve Hizmetlerden Yararlanma

  Riverm başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari ve elektronik iletilerin veya link ve bilgi verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hukukî hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

  Kullanıcıların, aksi Riverm tarafından öngörülmedikçe, site sayfalarını, hizmetlerini ya da hizmet içeriğini kullanarak ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam, ilan yapma ve benzeri girişimlerde bulunma, ticaret yapma hakkı yoktur.

  5. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

  Bu web sitesi Riverm şirketi tarafından yönetilmeyen web sitelerine direkt ya da dolaylı yoldan bağlantı (link) vermektedir. Bu bağlantıların paylaşılma amacı bilgi vermek ve kullanıcılara kolaylık sağlamaktır. Ancak Riverm şirketi, diğer web sitelerinin içeriğini, kullandıkları materyalleri gözden geçirmemekte, kontrol etmemekte ve izlememektedir. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde riverm.com.tr'nin hiçbir kontrolü olmadığı için riverm.com.tr'nin linklerini gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynakları üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

  Kullanıcı ayrıca riverm.com.tr'nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder. Bu kullanım şartları sadece bu web sitesi için geçerli olup bağlantı verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link paylaşımıyla gittiğiniz diğer web sitelerinin kullanma şartlarını mutlaka okuyunuz.

  6. Yasa Dışı Kullanıma Men

  Web sitesi hizmetlerini bu hükümler, koşullar veya uyarılar tarafından yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Web sitesi hizmetlerini, herhangi bir riverm.com.tr sunucusuna veya herhangi bir riverm.com.tr sunucusuna bağlı ağlara zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini zorlayacak veya bozacak ya da üçüncü bir tarafın web sitesi hizmetlerinden yararlanmasına müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Web sitesi hizmetlerini, başka hesaplara, bilgisayar sistemlerine veya herhangi bir riverm.com.tr sunucusuna veya web sitesi hizmetlerinden herhangi birine bağlı ağlara, saldırı, parola deşifre etme yoluyla ya da başka bir yolla yetkisiz erişim elde etmeye çalışarak kullanamazsınız. Web sitesi hizmetleri yoluyla bilerek kullanıma sunulmamış herhangi bir malzeme veya bilgiyi herhangi bir yöntemle elde edemez veya elde etme girişiminde bulunamazsınız.

  Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti, bu web sitesine hileli olarak erişmenin, müdahale etmenin, çalışmasını tahrif etmenin, hile ile veri eklemenin, eklenmiş verileri hile elde etmenin yasalara göre ceza gerektiren suçlar olduğuna dikkat çeker.

  7. Sorular, Yorumlar ve Bildirimler

  Bu web sitesinin bir de blog sayfası bulunmaktadır. Bu sayfada kullanıcılar paylaşacakları soru, yorum ve bildirimlerde küfür, hakaret, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler içeren ve kanuna aykırı olan içerikler kullanamaz. Kullanıcıların başkalarının kanunî ve kişisel haklarına zarar verme hakkı bulunmamaktadır. Aksine hareketler hukukî ve cezaî sorumluluğu gerektirir.