TEPSİ TİPİ ISIL İŞLEM MAKİNASI Rivo's Vortex Heater (RVH-1)

2015 Mart ayı Organik Gübre Yönetmeliğine göre Tarım Bakanlığı tarafından Kompost gübrelerin ısıl işlemden geçirilmesi istenmektedir. Bu doğrultuda kuruluşumuz Riverm Limited’in lisansı altında geliştirilen ve seri olarak üretilen Rivo’s Technics® Tepsili ısıl işlem makineleri kullanılmalıdır.

Tepsili Isıl işlemin amacı Tarım Bakanlığı tarafından istenmeyen bazı hastalık yapıcı (salmonella, antrax v.b.) bakterilerin nihai gübre içerisinde bulunmasını engellemek ya da istenen seviyeye indirmektir. Riverm Limited olarak bu işlemi gerçekleştirecek olan Rivo’s Technics® Tepsili Isıl işlem makinelerini siz değerli müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

Rivo’s Technics® Tepsili Isıl işlem makinesi kapasitesi en çok 500kg ürün ile sınırlıdır. Tepsi içerisindeki delikler vasıtası ile Bakanlığın son yönetmeliği doğrultusunda en az 1 saat 70 oC üstünde gübreyi homojen bir şekilde ısıtarak ısıl işlem uygulamaktadır. Tepsili Isıl işlem makinelerinde dikkat edilecek bir diğer önemli unsur ise gübreye uygulanan Isıl İşlemin kayıtlarının tutulmasıdır.

Bunun için makinelerimizde entegre olarak bulunan kayıt cihazı kullanılmaktadır. Kayıt cihazlarını makinelerimize bağlayacağımız bir bilgisayar yardımı ile kolay bir şekilde kayıt tutabiliriz.

Kullanımı basit ve hızlı olan makinelerimiz sayesinde tesisin üretim hızını artırabilirsiniz. Uzmanlarımız ısıl işlem makinesinin kurulumu, kayıt düzeneğinin bağlanması ve sistemin bir bütün olarak çalıştırılması konularında her türlü hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. İlerleyen zamanlarda makinede oluşacak herhangi bir teknik sorunu gidermek için ayrıca yerinde hizmet sunan ekibimiz vardır.

TEKNİK DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN.