HAKKIMIZDA

  Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Şti, iyi tarım uygulayıcılarına yönelik organik gübre üretimi ve ticareti yapmak amacıyla Mart 2013’te kurulmuş olup Türkiye ve Ukrayna ortak girişimidir. Girişimimizin Ukrayna ayağı 2009’dan bu yana katı ve sıvı solucan gübresi üretimi konusunda hizmet vermektedir.

   

  Girişimimizin Türkiye ayağı ise, tamamen organik bir niteliğe sahip olan solucan gübresini, dış ticaret yoluyla veya doğrudan ülke içinde üreterek iyi tarım uygulamaları yapan üreticilerin hizmetine sunmaktadır. Merkez ofisimiz İstanbul Bahçeşehir’de, solucan çiftliği ve gübre üretme tesisimiz olan Rivo’s Ranch ise Tekirdağ'ın Nusratlı mahallesinde bulunmaktadır.

   

  Şirketimiz tarım, çiftlik hayvancılığı gibi sektörlerde faaliyet göstermekte olup ana ürünlerimiz kırmızı Kaliforniya solucanı ve kırmızı Kaliforniya solucanlarından elde edilen Rivo® organik katı solucan gübresi ile Rivo® organik sıvı solucan gübresidir. Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği’nin uygulama yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiştir ve T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca ’’Organik Tarımın Esasları ve Uygulanması’’ adlı yönetmelik koşullarına uygunluğu belgelenmiştir. Şirketimiz ayrıca ISO 9001 (Kalite Yönetimi Sistemi), ISO 22000 HACCP (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TS ISO 10002 (Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi) gibi uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyerek bu sektördeki sorumluluğunu yerine getirmiş ve bu çerçevede de müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı bir yol izlemiştir.

   

  Biz Riverm şirketi olarak, uzun yıllar boyunca Ukrayna’da organik gübre üretimi hususunda elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi, Türkiye’de kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile birlikte daha da ileriye taşıdık. Bu birikimli olarak ilerleyen bilgi ve deneyimleri siz doğa dostu kişi, kurum veya kuruluşların hizmetine "Doğadan Doğaya®" sloganı ile aktarmak için yola çıktık. "İnsan doğanın bir parçası, doğa ise insanın anasıdır." felsefesini ilke olarak benimseyip Rivo® yu siz değerli doğa dostlarının ekimden hasata güvenle kullanmanız amacıyla geliştirdik.